Haber

Fenerbahçe’den yeni sezon öncesi TFF ve hakemlere açık çağrı: Adil olun

Yarın Muhteşem Lig’de Gaziantep FK ile sezonun ilk maçına çıkacak. Fenerbahçe hakemlerden ve TFF’den adil yönetim talep etti. Sarı lacivertlilerden yapılan açıklamada, “Türkiye Futbol Federasyonu ve tüm hakemlerden beklentimiz futbolun adalet ve eşitliğini her koşulda gözetmeleri, her türlü manipülasyondan uzak durmaları ve objektif bir yaklaşım sergilemeleridir. Ve yönetim.” kelimeler kullanıldı.

“MANİPÜLASYONDAN UZAK DURUN”

Fenerbahçe“Sadece futbolda değil, dokuz farklı spor dalında Türk sporuna hizmet veren Fenerbahçe, yüzlerce sporcusu ile. Spor Kulüp olarak Trendyol Büyük Lig 2023-2024 dönemi açıklamamızdır; Futbol, ​​taraftarlar için bir tutku olmaktan öte, toplumla kitleleri buluşturan, dostluk ve rekabeti aynı anda yaşatan evrensel bir oyundur. spor kısmıdır. Birbirine bağlı birçok dinamiği içinde barındıran ve küçük müdahalelerin büyük sonuçlara etki ettiği futbolun en değerli oyuncularından biri olan Türkiye Futbol Federasyonu ve tüm hakemlerden beklentimiz; Futbolun adaletini ve eşitliğini her koşulda savunur, her türlü manipülasyondan uzak durur, objektif bir yaklaşım ve yönetim sergiler.

“MUTLAK ADALETİN YOK OLDUĞU BİR DÖNEM İÇİN HEYECANLIYIZ”

Fenerbahçe’nin açıklamasının devamı şöyle:

Hakemlerin sorumluluklarında adil ve tarafsız olmaları, her takıma aynı mesafeden yaklaşmaları, kararlarını dış etki ve etkenlerden etkilenmeden vermeleri sporun ruhunu ve fair play ilkesini yansıtacak ve hakemlik yapacaktır. futbolun kolay ve temiz bir oyun olduğu gerçeğini herkes yaşıyor. Tarifsiz bir emek, yatırım ve özverinin olduğu futbolda gösterilecek tarafsızlık ve alın terine saygı Türk futbolunu hak edenin olduğu, güçlü ve saygın bir noktaya taşıyacak tek unsurdur. kazanır.

Türk futbolunun en değerli paydaşlarından biri olarak tüm bu gerçekler çerçevesinde “manipülasyondan uzak, mutlak adalet” dönemini dört gözle bekliyor ve taraftarlarımıza tam takviye yapacağımızı kamuoyuna duyuruyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu’nun atacağı her adım bu yönde.”

yenisarbademlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu