Haber

Denis Dragus’tan Sumudica’ya övgü: Takım ruhunu ortaya çıkardı

Süper Lig ekiplerinden Gaziantep FK’nın Rumen oyuncusu Denis Dragus, 10. haftanın 30 Ekim Pazartesi günü Beşiktaş’la oynayacağı maçta puan almak istediklerini söyledi.

Rumen santrfor Denis Dragus, kulüp tesislerinde basına yaptığı açıklamada, Gaziantep FK’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, şunları söyledi: “Geldiğim günden beri burada çok mutluyum. Taraftarlar, yönetim, çalışanlar, herkes bana kendimi evimdeymişim gibi hissettirdi, o şekilde karşıladılar. O yüzden burada olduğum için çok mutluyum.”dedi.

“Kesinlikle geri dönmek istiyoruz”

Dragus, Beşiktaş’la deplasmanda oynadıkları maçtan “Herkesin bildiği gibi zor bir maç olacak ama biz oraya gidip elimiz boş dönmek istemiyoruz, mutlaka puanlarla dönmek istiyoruz.”söz konusu.

“Takıma katkı sağlamak istiyorum”

Teknik müdür Marius Sumudica ile çalışmaktan memnun olduğunu belirten Dragus, şunları söyledi:

Sumudica takım ruhunu ortaya çıkardı ve birleştirici bir güç haline geldi. Teknik direktörümüzün beni buraya getirmesine sevindim ve geri ödemem gereken bazı şeyler var, onları geri verebilirsem çok mutlu olurum. Burada kendimi evimde gibi hissediyorum, sezon sonunda ne olacağını bilmiyorum. Gol konusuna gelince, sezon sonuna kadar atabildiğim kadar gol atmak, asist yapmak ve takıma katkı sağlamak istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu